Všední dny od 7:00 to 15:30

O NÁS

Příběh naší firmy

JESTECH s.r.o.

Naše firma byla založena na podzim roku 2016, svými zkušenostmi volně navazujeme na práci v oblasti prodeje vinohradnické a komunální techniky a servisu této techniky v regionu Jižní Moravy a přebíráme autorizovaný záruční a pozáruční servis značek, které zastupujeme.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Zastupujeme řadu zavedených značek jak v oblasti traktorů tak i závěsného zařízení, tak aby vše spolu bezchybně fungovalo.
Nabízíme značky traktorů SAME, LAMBORGINI, DEUTZ-FAHR, FERRARI, BCS, BRANSON a jako novinku v našem sortimentu je speciální pásový traktor GEIER. Ze závěsné techniky jsou to stroje CAFFINI, AGRIMASTER, PELLENC, OSTRATICKÝ, CAMPAGNOLA.
Z elektrického ručního nářadí jsou to značky PELLENC, VOLPI.

KVALITNÍ SERVIS

Tým je tvořen třemi servisními techniky, každý má k dispozici vybavené auto pro zásahy mimo dílnu.
Údržby a lehké opravy se řeší přímo u Vás, větší pak na dílně v Mutěnicích.
Sklad náhradních dílů je Mutěnicích, v případě nutnosti funguje SOS objednávka náhradních dílů v průběhu sezóny. Tím, že všichni naši technici mají jak teoretické tak i praktické zkušenosti jsou schopni provést diagnostiku velmi rychle a poradit třeba i po telefonu.

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Tím, že jsme malá firma, o sedmi lidech, řešíme vše v osobní rovině a hned.
Pracujeme jako tým tak abychom splnili vaše požadavky jak servisní tak i v dodávce nových strojů či poprodejních služeb.

Nabízíme kvalitní služby ve financování při prodeji nových strojů a zařízení, servisu, a také v prodeji náhradních dílů.

GALERIE

© 2019 Jestech s.r.o. | 
web by
facebook-squareinstagram